Op zoek naar de contactpersonen verantwoordelijk voor de jeugd of senioren wedstrijdzaken of een contactpersoon binnen het bestuur? In onderstaand overzicht vind je de meest opgevraagde contactgegevens. Mis je iemand? Stuur dan een e-mail naar info@vvdealblas.nl.

Wedstrijdzaken

Consul / administratie afkeuringen
Pim de Ruiter: 06 51 83 98 16

A-Selectie
Zie contactpersonen technische commissie

Lagere senioren

Ard Kortleve
akortleve@kws.nl / 06-30413190

Timon Bol
Timon@conpro.nl / 06-51554035

Jeugdwedstrijdsecretaris
Hans Hogenbirk
haho55@ziggo.nl / 078 6914594

Voorzitter
Cees Kortleve
kortleve.cees@gmail.com

Jeugdsecretaris
Dirk Lugthart
dirk.lugthart@live.com / 06-30628009

Ledenadministratie (aan-/afmelden)
Netty Haverkamp
hahaverkamp@hetnet.nl / 078- 6917572

Vrijwilligers
Marinka Heijkoop
vrijwilligers@vvdealblas.nl

Sponsoren
sponsoring@vvdealblas.nl

Bekijk de overige bestuursleden.

Bardiensten

Dinsdag, donderdag en zaterdag
Levi Stam: 06 44 15 32 88

Senioren

Contactpersonen 3e t/m 7e + Veteranen

Ard Kortleve
akortleve@kws.nl / 06-30413190

Timon Bol
Timon@conpro.nl / 078-6930534

Activiteiten
Arja Zijderveld
arjazijderveld@hotmail.com

Clubblad

Lisette Lugthart
Jannick Flach
dealblasser@vvdealblas.nl

Jeugd

Coördinator Onder 19 jaar / Onder 17 jaar
Vacant

Coördinator Onder 15 jaar / Onder 13 jaar
Aart Aanen

Coördinator Onder 11 jaar / Onder 9 jaar / Onder 7 jaar
Vacant
Contactinformatie van de jeugdorganisatie

Activiteiten
Edwin Krecke
Suzanne Visser
Mirjam van Lonkhuijzen

jeugdactiviteiten@vvdealblas.nl
Meer over de jeugd activiteitencommissie

Vertrouwenspersonen
Patty Biemond
patty.biemond@gmail.com / 06 41762122

Jaco Stevens
jacostevens@hotmail.com / 06 39011949

Meer over de vertrouwenspersonen van jeugd