Op deze pagina vind je een overzicht van contactpersonen voor de wedstrijdzaken, senioren- en jeugdelftallen en bardiensten.

Wedstrijdzaken

Consul / administratie afkeuringen
Vacant

A-Selectie
Marcel van Mourik
marcel.vanmourik@geodis.com  / 06 53140754

Lagere senioren
Timon Bol
Timon@conpro.nl / 06-51554035

Scheidsrechters
Ard Kortleve
akortleve@kws.nl / 06-30413190

Jeugd
Hans Hogenbirk
haho55@ziggo.nl / 06-53266209

Jeugdtoernooien
Marco Sala
toernooien.vvdealblas@gmail.com
06-53606377

Bestuur & jeugdbestuur

Voorzitter
Cees Kortleve
kortleve.cees@gmail.com

Jeugdsecretaris
Dirk Lugthart
dirk.lugthart@live.com

Ledenadministratie (aan-/afmelden)
Netty Haverkamp
hahaverkamp@hetnet.nl / 078- 6917572

Vrijwilligers
Marinka Heijkoop
vrijwilligers@vvdealblas.nl

Sponsoren
sponsoring@vvdealblas.nl

Bekijk de overige bestuursleden.

Bardiensten

Dinsdag en donderdag
Leslie Besemer: 06-20630652

Zaterdag
Steven Besemer: 06-10258969

Senioren

Contactpersoon 3e t/m 7e + Veteranen
Timon Bol
Timon@conpro.nl / 078-6930534

Activiteiten
Arja Zijderveld
arjazijderveld@hotmail.com

Clubblad

Lisette Lugthart
Jannick Flach
dealblasser@vvdealblas.nl

Jeugd

Coördinator Onder 19 jaar / Onder 17 jaar
Vacant

Coördinator Onder 15 jaar / Onder 13 jaar
Aart Aanen

Coördinator Onder 11 jaar / Onder 9 jaar / Onder 7 jaar
Vacant
Contactinformatie van de jeugdorganisatie

Activiteiten
Edwin Krecke (aanspreekpunt JO17 en JO19),
Petra Labrijn (aanspreekpunt voor JO13 t/m JO16),
Lida van Stenis (JO12 en JO13)
Mirjam van Lonkhuijzen (JO7 t/m JO11)

jeugdactiviteiten@vvdealblas.nl
Meer over de jeugd activiteitencommissie

Vertrouwenspersonen
Patty Biemond
patty.biemond@xs4all.nl / 06 41762122

Willy Heussen
w.heussen2@kpnplanet.nl / 06 53344616

Meer over de vertrouwenspersonen van jeugd