Met het aantrekken van de ervaren verzorger Huib de Sprong , hij komt over van zaterdag hoofdklasser Xerxes DZB , heeft de Alblas de begeleiding voor de A- selectie voor het komend seizoen compleet . Eerder was  John den Dunnen  , nu werkzaam  bij Wieldrecht als hoofdtrainer aangetrokken . Hij wordt komend seizoen geassisteerd door Ad Verhoeven , die het afgelopen seizoen de Alblas3 onder zijn hoede had . Najib Azaroiali neemt na een succesvolle periode als trainer van de Alblas A1 volgend seizoen het tweede elftal onder zijn hoede . Onder toeziend oog van voorzitter Cees Kortleve en bestuurslid Peter Wemmers ondertekende zij gezamenlijk hun contract .

Zittend v.l.n.r: Ad Verhoeven – Assistent trainer 1e elftal Najib Azaroiali – Trainer 2e elftal John den Dunnen – Trainer 1e elftal Huib de Sprong – Verzorger Staan v.l.n.r. Cees Kortleve Peter Wemmers

Meer weten?

De Alblas 1

De Alblas 1 komt uit in de 3e klasse met veel regieclubs uit de regio Alblasserdam en de Molenwaard. In deze klasse speelt De Alblas…