Vrijdag 7 juni organiseren wij weer een nieuwe editie van het bedrijventoernooi. Wil je met jouw bedrijf meedoen? Geef je bedrijf dan snel op. We hebben ruimte voor maximaal 24 teams en de aanmeldingen gaan snel! Opgeven kan bij André Meerkerk.

Het bedrijventoernooi bij v.v. De Alblas is al jaren een begrip in de regio. Al jaren wordt er op sportpark Souburgh op gezellige, collegiale manier gestreden om de prestigieuze wisselbeker en bijbehorende eer. We spelen 7-tegen-7 (1 keeper, 6 spelers) op een half veld. Eerst worden de wedstrijden in de poulefase afgewerkt waarna de winnaars in de knock-out fase strijden voor de titel. De avond wordt afgesloten met een altijd gezellige derde helft met hapjes, drankjes, muziek en vooral veel gezelligheid.

Zijn jullie er bij?

Aanmelden kan via dremeerkerk@hotmail.com