De Alblas is in het in de uitwedstrijd tegen kampioenskandidaat SVW kansloos ten onder gegaan . Trainer John Den Dunnen kon ten opzichte van het team van de wedstrijd tegen Alblasserdam geen beroep doen op de geschorste doelman René  de Ruiter , de geblesseerde Tijmen de Jong en Erwin de Lange en de afwezige Rafaël de Vries en Laurens Barnhoorn . Tel daarbij de langdurig geblesseerde  Richard van den Berg en Jillis de Haas bij op dan wordt de spoeling wel heel dun . Ondanks deze nederlaag kon het hardwerkede team weinig verweten worden , maar de tegenstander had duidelijk veel meer kwaliteit in huis .

Al binnen het half uur was duidelijk dat de Alblas in Gorinchem weinig anders kon doen dan de schade te beperken . Al in de 8e minuut  minuut lag het eerste doelpunt in de touwen toen Ahmed Kalifa over rechts de diepte in werd gestuurd en Mounir El Quazizi in staat stelde de 1-0 op het scorebord te brengen .In de 19e minuut stond de zelfde speler op de goede plek om een van de paal terugspringende bal in te tikken 2-0 .Toen de bij een hoekschop geheel vrijstaande Ahmed Kalifa de 3-0 binnenkopte was de wedstrijd definitief beslist . Op dat moment was ook al  Thomas Huizenga met een op het oog ernstige knieblessure uitgevallen en binnen het half uur moest ook Kevin Klerk geblesseerd afhaken . Voor hen kwamen Roy Jongeneel en Jan-Kees  Roeland in het veld .In de tweede helft schakelde de gastheren terug en kreeg de Alblas , waarin Junior Visser , Ton van Reeuwijk en Natanja de Haan in positieve zin opvielen , wat meer vat op de wedstrijd . Na 65 minuten kreeg de vrijgespeelde  Junior Visser een goede schietkans , maar mikte recht op SVW doelman Angelo Perini .Deze doelman redde vlak hierna fraai bij een afstandsschot van Brian Janse . Op dat moment had de thuisploeg al het vierde doelpunt gemaakt  . Mounir  el Quazizi liet op aangeven van Adem Kahraman  doelman Harm Banis kansloos .  In de laatste minuut wist Ahmed Kalifa de 5-0 eindstand op het scorebord te zetten en blies de goed leidende scheidsrechter de Zwarte , die een makkelijke middag had na precies negentig minuten af .Voor de Alblas staat a.s zaterdag de belangrijke wedstrijd tegen het gepromoveerde Groot Ammers op het programma . Zij wisten tot nu toe één punt bemachtigen en leden afgelopen zaterdag een onverdiende nederlaag tegen Lekkerkerk . Het is te hopen dat trainer John den Dunnen in die wedstrijd weer over een bredere selectie kan beschikken en de Alblas de eerste broodnodige punten kan behalen .

Meer weten?