Volgend seizoen zal Remco van der Burgh weer voor de Alblas voetballen. Remco heeft van jongs af aan bij de Alblas gevoetbald.

Drie jaar geleden is hij de uitdaging aangegaan om op een hoger niveau bij Oranje Wit te gaan voetballen. Dit jaar voetbalt Remco bij Nieuw Lekkerland. Zowel bij Oranje Wit als bij Nieuw Lekkerland is Remco altijd een onbetwiste basisspeler en heeft hij zich verder kunnen ontwikkelen als voetballer.

Bij Remco is het rood – groen van de Alblas nooit uit z’n gedachten geweest . Ondanks dat hij van een 1e naar een 3e klasse elftal gaat is hij onverminderd ambitieus. Het is zijn grote droom om kampioen te worden met de Alblas 1 en het is daarom ook zijn doel om met een team wat voor mekaar door het vuur gaat die droom te gaan verwezenlijken. We zijn erg blij dat de Edgar Davids van de Alblasserwaard gelooft in onze ambities om de komende jaren stappen te gaan maken met onze selectie teams

Welkom terug Remco !!!

Lees ook:

Jari Zijderveld terug naar De Alblas

Meer weten?