Lieve kinderen,

 Wat vinden wij het weer ontzettend fijn om straks weer bij de Alblas te mogen zijn!
Op vrijdag 24 november a.s. worden jullie allemaal verwacht.
Echt aan alles hebben wij alweer gedacht.
Hapjes en frisdrank staan dan voor jullie klaar.
En ook de kadootjes, reken maar!
Voor de kinderen die niet weten waar je wezen moet:
De kantine van De Alblas, onthoud het goed!

Om 18.45 uur zien we iedereen graag binnen,
zodat het sinterklaasfeest op tijd kan beginnen.
Om 20.00 uur is het grote feest weer voorbij, helaas.
Dan roepen jullie natuurlijk allemaal “dag Piet! dag Sinterklaas!”
Jullie papa’s en/of mama’s kunnen jullie dan weer komen halen,

zodat ze kunnen luisteren naar al jullie mooie verhalen!

 Liefs, Sint & zijn voetbalpieten

Kleurplatenwedstrijd

Er wordt ook dit jaar weer een kleurplatenwedstrijd gehouden. De kleurplaten kunnen vanaf 15 november a.s. worden opgehaald in de kantine (op de bar en aan ons prikbord in de hal) en uiterlijk op 22 november a.s. worden ingeleverd in de kantine. Op de bar in de hoek staat een sinterklaasdoos waar je de kleurplaat in kunt doen. Goed je best doen hoor en wees creatief, want er zijn mooie prijzen te winnen! Vergeet natuurlijk niet om je volledige naam en geboortedatum achterop de kleurplaat te zetten en daarnaast in welk team je speelt ! 

Aanmelden voor leden

Om enig idee te hebben hoeveel kinderen Sinterklaas kan verwachten, hoort de Jeugd Activiteitencommissie graag uiterlijk 18 november a.s. wie er allemaal komen! Je kunt je nu meteen aanmelden via Wie-Doet-Mee!

Aanmelden voor kinderen van leden (t/m 8 jaar)

Naam:*
Geboortedatum:*
Geslacht:*
Ouder, die lid van De Alblas is:*