In bijgevoegde Jeugdinfo 2018/19 vinden jullie de voorlopige teamindelingen, trainingstijden, trainers, leiders en overige informatie vinden voor het komend seizoen.

Afgelopen seizoen zijn we al gewend geraakt met de nieuwe benaming van de jeugdteams en werd in
plaats van A,B,C enz de teams naar leeftijden genoemd. Hier gaan we mee door en zal verder ook de JO16 worden toegevoegd. Zo zal iedereen meer tegen zijn eigen leeftijdsgenoten gaan spelen en zullen de fysieke verschillen kleiner gaan worden. Verder zal er bij de JO11 en JO12 het 8×8 worden ge├»ntroduceerd.

Komend seizoen gaan we beginnen met een voetbalschool. We zijn heel blij dat we onze jongste leden
dit kunnen bieden. Op hun eigen niveau en op een speelse manier leren voetballen waarbij het plezier
voorop staat. Dit is voor de teams tot en met JO10. Ook zal er begonnen worden met een keeperschool. Als keeper heb je een andere training nodig dan als veldspeler. Deze training zullen op maandag of dinsdag zijn. Verdere informatie zal nog volgen.

Nogmaals, de teamindelingen en ook sommige trainingstijden zoals deze hier staan zijn voorlopig en kunnen
dus nog gewijzigd worden. We gaan er van uit dat dit weer een mooi seizoen gaat worden voor iedereen en we zien iedereen weer in augustus.

Alvast een fijne vakantie toegewenst.

Document Jeugdinfo v.v. De Alblas 2018-2019