Aankomende vrijdag is het eindelijk zover. Dan vindt het spectaculaire FIFA toernooi plaats ! Onze kantine wordt deze avond omgetoverd tot een waar gamepaleis !! 3 uur lalleen maar gamen, wat wil je nou nog meer ?

Enige wat we van jouw vragen is een eigen bijdrage van 10,00 per persoon om hieraan mee te kunnen doen. Er zijn nog enkele plekken beschikbaar dus mocht je nog belangstelling hebben, laat het ons dan z.s.m. even weten ! Er kunnen namelijk maximaal 40 kinderen deelnemen. Ons mailadres is : jeugdactiviteiten@vvdealblas.nl. Vermeld duidelijk je naam en team waarin je speelt.

De eigen bijdrage kun je in een envelop doen met daarop je naam + team vermeld. Je kunt de envelop deponeren in de brievenbus die in de hal hangt naast het informatiebord.

Hopelijk tot vrijdag !!!!

De Jeugd Activiteitencommissie