De jeugdorganisatie van De Alblas is ingedeeld in een jeugdbestuur, (voetbal)technische jeugdcoördinatoren en leeftijdscoördinatoren. Zij worden o.a. ondersteund door de trainers, fysiotherapeut, loop- en conditietrainer, activiteitencommissie en vertrouwenspersonen. Hier vind je de namen en contactgegevens.

Jeugdbestuur

Jeugdvoorzitter:
remco1
Remco Filippo
06 45 45 01 44
remco969@hotmail.com

Secretaris:
Dirk Lugthart
06 30 62 80 09
dirk.lugthart@live.com

Wedstrijdzaken:

Hans Hogenbirk
078 6914594
haho55@ziggo.nl

Technische Jeugdcoordinatoren

Jeugdcoordinator O19/O11 jeugd

Aart Aanen
aartaanen@hotmail.nl
06 50 83 42 12

Jeugdcoordinator O15/O13 jeugd

Aart Aanen
aartaanen@hotmail.nl
06 50 83 42 12

Jeugdcoordinator O10/O09/O08/O07 jeugd

Jelmer Zwaving
voetbalschooldealblas@outlook.com
06 45 39 31 55

Leeftijdscoordinatoren

Leeftijdscoordinator O15 t/m O19 jeugd
Carla Bakker
0184 69 1418
pecch@xs4all.nl

Leeftijdscoordinator JO14/JO15 jaar
Carla Bakker
0184 69 1418
pecch@xs4all.nl

Leeftijdscoordinator JO13/JO14 jaar
Remco Tigelaar
06 24 66 91 01
alblas.dtjes@gmail.com

Leeftijdscoordinator JO10/JO9 jaar

Marco Spreeuwenberg
06 53 54 59 35
spreeuw006@gmail.com

Leeftijdscoordinator JO8/O7 jaar

Jaco Stevens
06 39 01 19 49
jacostevens@hotmail.com

Jeugd PR zaken:

Jannick Flach
Jannick Flach
06 25 59 44 87
JF_93@live.nl

Coördinator nieuwe jeugdleden

Mirjam van Lonkhuijzen
06 52 30 32 10
nieuweleden@vvdealblas.nl

Jeugdactiviteiten

Contactpersoon JO17 en JO19 jeugd
Edwin Krecke

Edwin Krecke

Contractpersoon JO14 t/m JO16 jeugd
Petra Labrijn

Petra Labrijn

Contactpersoon JO12 en JO13 jeugd
Lida van Stenis
Lida van Stenis

Contactpersoon JO7 t/m JO11 jeugd

Mirjam van Lonkhuijzen

Je kunt ons bereiken via jeugdactiviteiten@vvdealblas.nl

Vertrouwenspersonen jeugdafdeling:

Patty Biemond

Patty Biemond
06 41762122
patty.biemond@xs4all.nl

Willy Heussen

Willy Heussen
06 53344616
w.heussen2@kpnplanet.nl

Meer over de vertrouwenspersonen van jeugd

Jeugdfysiotherapeut:

Joren de Wit
joren.de.wit@gmail.com

Loop + conditietrainer:

Arco Stuy
astuij@gmail.com

Voetbalschool:

Jelmer Zwaving
voetbalschooldealblas@outlook.com
06 45 39 31 55