De jeugdorganisatie van De Alblas is ingedeeld in een jeugdbestuur, (voetbal)technische jeugdcoördinatoren en leeftijdscoördinatoren. Zij worden o.a. ondersteund door de trainers, fysiotherapeut, loop- en conditietrainer, activiteitencommissie en vertrouwenspersonen. Hier vind je de namen en contactgegevens.

Jeugdbestuur

Jeugdvoorzitter
remco1
Remco Filippo
06 45 45 01 44
remco969@hotmail.com

Secretaris

Dirk Lugthart
06 30 62 80 09
dirk.lugthart@live.com

Wedstrijdzaken

Hans Hogenbirk
078 6914594
haho55@ziggo.nl

Technische Commissie Jeugd

Algemeen

Ronald Los
ronaldlos@outlook.com
06 50 83 42 12

Algemeen

Jelmer Zwaving
voetbalschooldealblas@outlook.com
06 45 39 31 55

  

  

Technische Jeugdcoordinatoren

Jeugdcoordinator O19/O15  jeugd

Aart Aanen
aartaanen@hotmail.nl
06 50 83 42 12

Jeugdcoordinator O14/O13 jeugd

Hans Kroeze
hkroezejr@outlook.com
06 51 10 73 98

Jeugdcoordinator O12/O11 jeugd

Rick Stuit
rick.stuit@upcmail.nl
06 12 89 19 24

Jeugdcoordinator O10/O06  jeugd

Jaco Stevens
jacostevens@hotmail.com
06 39 01 19 49

  



  

Leeftijdscoordinatoren

Leeftijdscoordinator O19/O15 jeugd

Carla Bakker
0184 69 1418
pecch@xs4all.nl

Leeftijdscoordinator O14/O13 jeugd
Frans Durge
06 18 53 74 01
fam.durge@telfort.nl

Leeftijdscoordinator O12/O11 jeugd

Marco Spreeuwenberg
06 53 54 59 35
spreeuw006@gmail.com

Leeftijdscoordinator O10/O09 jeugd

Ronald Koppe
06 14 58 74 53
ronald33_91@msn.com

Leeftijdscoordinator O08/O07 jeugd
Dave Vendeloo
06 22 96 37 45
dave.vendeloo@gmail.com



Jeugd PR zaken

Jannick Flach
Jannick Flach
06 25 59 44 87
JF_93@live.nl

Coördinator nieuwe jeugdleden

Mirjam van Lonkhuijzen
06 52 30 32 10
nieuweleden@vvdealblas.nl

Jeugdactiviteiten

Contactpersoon JO17 en JO19 jeugd
Edwin Krecke

Edwin Krecke

Contractpersoon JO14 t/m JO16 jeugd
Petra Labrijn

Petra Labrijn

Contactpersoon JO12 en JO13 jeugd
Lida van Stenis
Lida van Stenis

Contactpersoon JO7 t/m JO11 jeugd

Mirjam van Lonkhuijzen

Je kunt ons bereiken via jeugdactiviteiten@vvdealblas.nl

Vertrouwenspersonen jeugdafdeling

Patty Biemond

Patty Biemond
06 41762122
patty.biemond@xs4all.nl

Willy Heussen

Willy Heussen
06 53344616
w.heussen2@kpnplanet.nl

Meer over de vertrouwenspersonen van jeugd

Jeugdfysiotherapeut

Joren de Wit
joren.de.wit@balans.mobi

Voetbalschool

Jack Demmers
liesbethenjack2017@gmail.com