De kantine en bar wordt beheert door vrijwilligers. Om het vrijwilligerswerk te verdelen is er een roulerend schema opgesteld.  Hieronder vinden jullie het bardienstschema t/m de winterstop. Heb je ook interesse om een bardienst te draaien? Meld je dan via vrijwilligers@vvdealblas.nl. Je draait dan één keer in de 1 à 2 maanden een keer bardienst (dit is afhankelijk van het aantal vrijwilligers). Op zaterdagochtend wordt de kantine beheert door de ochtenddienst.

Dinsdag

Datum18:00-20:0020:00-22:00
13 augustus 2019 X
20 augustus 2019 XEd Krecke
27 augustus 2019Niek van OostrumSander v/d Gaag
3 september 2019Stijn de JongEd Krecke
10 september 2019Marcel SchumacherJesse Verhaar
17 september 2019Sven HerwigEd Krecke
24 september 2019Lorenzo HeskesMike Prins
1 oktober 2019Anne SchoofEd Krecke
8 oktober 2019Melissa de JongNiek van Oostrum
15 oktober 2019Jan Willem BoersEd Krecke
22 oktober 2019Stefan SmitsSven Herwig
29 oktober 2019Dennis SteenhuisEd Krecke
5 november 2019Lorenzo HeskesJesse Verhaar
12 november 2019Erwin LubachEd Krecke
19 november 2019Nick StamMike Prins
26 november 2019Mike JongeneelEd Krecke
3 december 2019Maryo DekkerNiek van Oostrum
10 december 2019Raymon DeyliusEd Krecke
17 december 2019Lorenzo HeskesSven Herwig

Donderdag

Datum18:30-20:0020:00-22:0022:00-23:30
15 augustus 2019 XVACANTRichard v/d Berg
22 augustus 2019 XEric KempMike Jongeneel
29 augustus 2019Harm BanisEd KreckeNick Stam
5 september 2019Leslie BesemerPeter VerdoornStijn de Jong
12 september 2019Anne SchoofEd KreckeErwin Lubach
19 september 2019Mike PrinsArnold TukkerDennis Steenhuis
26 september 2019Thomas van WaardenbergEd KreckeWesley de Bie
3 oktober 2019Mike JongeneelUvero ChaimNick Stam
10 oktober 2019Harm BanisEd KreckeJochum Gelderblom
17 oktober 2019Jochum GelderblomArnol TukkerEric Kemp
24 oktober 2019Stefan ToomEd KreckeMike Prins
31 oktober 2019Stijn de JongNick StamSander van der Gaag
7 november 2019Erwin LubachEd KreckeSven Herwig
14 november 2019Peter VerdoornArnold TukkerJesse Verhaar
21 november 2019Thomas van WaardenbergEd KreckeUvero Chaim
28 november 2019Leslie BesemerEric KempJochum Gelderblom
5 december 2019Harm BanisEd KreckeWesley de Bie
12 december 2019Anne SchoofArnold TukkerRichard v/d Berg
19 december 2019Erwin LubachEd KreckeRemco v/d Giessen

Zaterdag

Datum12:00-14:0014:00-17:0017:00-20:00
Zaterdag 24 augustusCorry FilippoCorry FilippoSteven Besemer en Thomas Huizinga
Zaterdag 31 augustusCorry FilippoCorry FilippoRafaël de Vries en Stefan Toom
Zaterdag 7 septemberCorry FilippoCorry FilippoDennis van Eldik en Pim Verschoor
Zaterdag 14 septemberCorry FilippoCorry FilippoThomas Bingley en Jan Willem Boers
Zaterdag 21 septemberCorry FilippoCorry FilippoMaryo Dekker en Angelieke Flach
Zaterdag 28 septemberEdwin en JolandaEdwin en JolandaSil van Heeswijk en Trinko Klijn
Zaterdag 5 oktoberCorry FilippoCorry FilippoEmre Özkaya en Ralph Henningsen
Zaterdag 12 oktoberCorry FilippoCorry FilippoJilles de Haas en Jimmy vd Vecht
Zaterdag 19 oktoberCorry FilippoCorry FilippoErik Rotmans en Rick Stuit
Zaterdag 26 oktoberCorry FilippoCorry FilippoMarcel Schumacher en Niek de Vries
Zaterdag 2 novemberCorry FilippoCorry FilippoErik Verloop en Peter Verdoorn
Zaterdag 9 novemberCorry FilippoCorry FilippoSteven Besemer en Thomas Huizinga
Zaterdag 16 novemberCorry FilippoCorry FilippoRafaël de Vries en Stefan Toom
Zaterdag 23 novemberCorry FilippoCorry FilippoDennis van Eldik en Pim Verschoor
Zaterdag 30 novemberCorry FilippoCorry FilippoThomas Bingley en Jan Willem Boers
Zaterdag 7 decemberCorry FilippoCorry FilippoMaryo Dekker en Angelieke Flach
Zaterdag 14 decemberCorry FilippoCorry FilippoSil van Heeswijk en Trinko Klijn