Hier vind je per team van De Alblas de wedstrijden van de komende weken. In het overzicht vind je de aanvangstijden van de wedstrijden, informeer voor de vertrektijd vanaf Sportpark Souburg bij je leider. Meer details zoals bijvoorbeeld de locatie vind je door op één van de teams van de voetbalwedstrijd te klikken. Eventuele afgelastingen vind je bij wijzigingen. Veel plezier met de wedstrijd!

Dinsdag 20 augustus 2019

20:00 De Alblas 2 - Slikkerveer 2

Zaterdag 24 augustus 2019

10:00 De Alblas JO19-1 - ASWH JO19-1 Zalm, M. (Marvin)
12:00 De Alblas 2 - Lekkerkerk 2
14:30 De Alblas 1 - HSSC'61 1

Dinsdag 27 augustus 2019

20:00 Noordeloos 1 - De Alblas 1

Zaterdag 31 augustus 2019

15:00 ASWH 2 - De Alblas 1
12:30 De Alblas 2 - VV Papendrecht 3
15:00 De Alblas 3 - Wieldrecht 5
15:00 De Alblas 4 - Nieuw Lekkerland 6
13:15 De Alblas 5 - IFC 5
12:30 Rijsoord 6 - De Alblas 6
12:30 Alblasserdam JO19-1 - De Alblas JO19-1
10:15 De Alblas JO17-1 - VV Papendrecht JO17-1
10:00 GSC/ODS JO17-1 - De Alblas JO17-3
12:30 ASWH JO15-2 - De Alblas JO15-1
11:30 De Alblas JO15-2 - VV Papendrecht JO15-2 W. (Wim) Stehouwer
10:00 Drechtstreek JO14-1 - De Alblas JO14-1
10:30 De Alblas JO14-2 - ASWH JO14-3
08:30 IFC JO13-2 - De Alblas JO13-2
08:30 De Alblas JO13-3 - Wieldrecht JO13-2 J.L. (Jan Leendert) de Beer
10:00 Drechtstreek JO12-2 - De Alblas JO12-1
08:30 Drechtstreek JO12-3 - De Alblas JO12-2
10:15 Wieldrecht JO12-1 - De Alblas JO12-3
08:30 De Alblas JO11-1 - Sliedrecht JO11-3 N. (Niels) Trapman
08:30 De Alblas JO11-2 - Drechtstreek JO11-4
10:00 De Alblas JO11-3 - Sliedrecht JO11-5 P. (Peter) van Weenen
08:30 ASWH JO10-1 - De Alblas JO10-1
08:30 De Alblas JO10-2 - ASWH JO10-4
08:30 Alblasserdam JO10-3 - De Alblas JO10-3
10:00 De Alblas JO9-1 - Nieuw Lekkerland JO9-1
10:00 Drechtstreek JO9-4 - De Alblas JO9-2
11:30 De Zwerver VR1 - De Alblas VR1
11:00 De Alblas JO7-1 - De Zwerver JO7-1

Maandag 02 september 2019

19:00 De Zwerver JO13-1 - De Alblas JO13-2

Dinsdag 03 september 2019

20:00 Zwaluwe 1 - De Alblas 1

Woensdag 04 september 2019

19:00 De Alblas JO13-1 - Alblasserdam JO13-1
19:00 De Alblas JO15-1 - Dilettant JO15-1 Afgeschermd

Donderdag 05 september 2019

19:00 De Zwerver JO17-1 - De Alblas JO17-1

Zaterdag 07 september 2019

15:00 De Alblas 1 - GSC/ODS 1
15:00 Oranje Wit 6 - De Alblas 2
12:30 Rijsoord 5 - De Alblas 3
14:00 De Zwerver 4 - De Alblas 4
14:30 Alblasserdam 5 - De Alblas 5
13:15 De Alblas 6 - De Zwerver 6
12:30 De Alblas JO19-1 - Nieuw Lekkerland JO19-1
10:00 De Zwerver JO17-1 - De Alblas JO17-1
08:30 ASWH JO17-3 - De Alblas JO17-2
10:15 De Alblas JO17-3 - Groot-Ammers JO17-1 W. (Wim) Stehouwer
10:15 De Alblas JO15-1 - Groote Lindt JO15-1 J. (Joop) Hartman
10:30 Sliedrecht JO15-2 - De Alblas JO15-2
08:30 De Alblas JO14-1 - RCD JO14-1 J.L. (Jan Leendert) de Beer
08:30 Heerjansdam JO14-3 - De Alblas JO14-2
10:45 Nieuw Lekkerland JO13-1 - De Alblas JO13-1
09:00 Nieuw Lekkerland JO13-2 - De Alblas JO13-3
08:30 De Alblas JO12-1 - Oranje Wit JO12-2
08:30 De Alblas JO12-2 - Oranje Wit JO12-4
10:00 De Alblas JO12-3 - Drechtstreek JO12-4
08:30 VVGZ JO11-2 - De Alblas JO11-1
10:30 VV Papendrecht JO11-3 - De Alblas JO11-2
08:30 Drechtstreek JO11-5 - De Alblas JO11-3
08:30 De Alblas JO10-1 - Nieuw Lekkerland JO10-1
09:45 VVGZ JO10-3 - De Alblas JO10-2
09:45 De Alblas JO10-3 - VV Papendrecht JO10-2
08:30 Groot-Ammers JO9-1 - De Alblas JO9-1
11:00 De Alblas JO9-2 - VV Papendrecht JO9-3
12:15 De Alblas VR1 - Nieuw Lekkerland VR1
11:00 De Alblas JO7-1 - Drechtsttreek JO7-1

Maandag 09 september 2019

19:00 Nieuw Lekkerland JO13-1 - De Alblas JO13-1

Dinsdag 10 september 2019

20:00 Groote Lindt 1 - De Alblas 1
19:00 De Alblas JO17-1 - Dilettant JO17-1
20:00 De Alblas 2 - Wieldrecht 2

Woensdag 11 september 2019

19:00 De Alblas JO13-2 - ASWH JO13-3
19:30 De Alblas JO19-1 - Dilettant JO19-1