Het wedstrijdprogramma in de 3e klasse C is bekend. De Alblas 1 begint de competitie op 23 september met een thuiswedstrijd tegen Ameide. Op 2 december staat de eerste derby tegen Alblasserdam op het programma. Laat het nieuwe seizoen maar starten!

WD 01 23-09-2017 14:30 EBOH – : – Alblasserdam
23-09-2017 14:30 Schelluinen – : – De Zwerver
23-09-2017 14:30 Leerdam Sp – : – Asperen
23-09-2017 14:30 Groote Lindt – : – Streefkerk
23-09-2017 14:30 ZBC ’97 – : – Vuren
23-09-2017 15:00 De Alblas – : – Ameide
23-09-2017 15:00 IFC – : – DFC

WD 02 30-09-2017 14:30 Streefkerk – : – IFC
30-09-2017 14:30 DFC – : – EBOH
30-09-2017 14:30 Vuren – : – Schelluinen
30-09-2017 14:30 Alblasserdam – : – Groote Lindt
30-09-2017 15:00 Asperen – : – De Alblas
30-09-2017 15:00 Ameide – : – ZBC ’97
30-09-2017 15:00 De Zwerver – : – Leerdam Sp

WD 03 07-10-2017 14:30 Schelluinen – : – Ameide
07-10-2017 14:30 Groote Lindt – : – De Zwerver
07-10-2017 14:30 ZBC ’97 – : – Asperen
07-10-2017 14:30 DFC – : – Alblasserdam
07-10-2017 14:30 Leerdam Sp – : – De Alblas
07-10-2017 14:30 EBOH – : – Streefkerk
07-10-2017 15:00 IFC – : – Vuren

WD 04 14-10-2017 14:30 Alblasserdam – : – IFC
14-10-2017 14:30 Streefkerk – : – DFC
14-10-2017 14:30 Vuren – : – Groote Lindt
14-10-2017 15:00 De Zwerver – : – EBOH
14-10-2017 15:00 Ameide – : – Leerdam Sp
14-10-2017 15:00 Asperen – : – Schelluinen
14-10-2017 15:00 De Alblas – : – ZBC ’97

WD 05 21-10-2017 14:30 Schelluinen – : – Groote Lindt
21-10-2017 14:30 ZBC ’97 – : – IFC
21-10-2017 14:30 Vuren – : – Leerdam Sp
21-10-2017 15:00 De Alblas – : – EBOH
21-10-2017 15:00 Asperen – : – Streefkerk
21-10-2017 15:00 Ameide – : – DFC
21-10-2017 15:00 De Zwerver – : – Alblasserdam

WD 06 28-10-2017 14:30 Leerdam Sp – : – Streefkerk
28-10-2017 14:30 DFC – : – Vuren
28-10-2017 14:30 Schelluinen – : – ZBC ’97
28-10-2017 14:30 Alblasserdam – : – Ameide
28-10-2017 14:30 EBOH – : – Asperen
28-10-2017 14:30 Groote Lindt – : – De Alblas
28-10-2017 15:00 IFC – : – De Zwerver

WD 07 04-11-2017 14:30 ZBC ’97 – : – Leerdam Sp
04-11-2017 14:30 Vuren – : – EBOH
04-11-2017 14:30 Streefkerk – : – Alblasserdam
04-11-2017 15:00 De Zwerver – : – DFC
04-11-2017 15:00 Asperen – : – IFC
04-11-2017 15:00 De Alblas – : – Schelluinen
04-11-2017 15:00 Ameide – : – Groote Lindt

WD 08 18-11-2017 14:30 Leerdam Sp – : – Schelluinen
18-11-2017 14:30 Groote Lindt – : – ZBC ’97
18-11-2017 14:30 DFC – : – Asperen
18-11-2017 14:30 Streefkerk – : – De Zwerver
18-11-2017 14:30 EBOH – : – Ameide
18-11-2017 14:30 Alblasserdam – : – Vuren
18-11-2017 15:00 IFC – : – De Alblas

WD 09 25-11-2017 14:30 ZBC ’97 – : – EBOH
25-11-2017 14:30 Leerdam Sp – : – Groote Lindt
25-11-2017 14:30 Vuren – : – De Zwerver
25-11-2017 14:30 Schelluinen – : – IFC
25-11-2017 15:00 Ameide – : – Streefkerk
25-11-2017 15:00 De Alblas – : – DFC
25-11-2017 15:00 Asperen – : – Alblasserdam

WD 10 02-12-2017 14:30 Streefkerk – : – Vuren
02-12-2017 14:30 Alblasserdam – : – De Alblas
02-12-2017 14:30 EBOH – : – Schelluinen
02-12-2017 14:30 Groote Lindt – : – Asperen
02-12-2017 14:30 DFC – : – ZBC ’97
02-12-2017 15:00 IFC – : – Leerdam Sp
02-12-2017 15:00 De Zwerver – : – Ameide

WD 11 09-12-2017 14:30 Leerdam Sp – : – EBOH
09-12-2017 14:30 Groote Lindt – : – IFC
09-12-2017 14:30 Schelluinen – : – DFC
09-12-2017 14:30 ZBC ’97 – : – Alblasserdam
09-12-2017 15:00 Ameide – : – Vuren
09-12-2017 15:00 Asperen – : – De Zwerver
09-12-2017 15:00 De Alblas – : – Streefkerk

WD 12 16-12-2017 14:30 DFC – : – Leerdam Sp
16-12-2017 14:30 Vuren – : – Asperen
16-12-2017 14:30 Alblasserdam – : – Schelluinen
16-12-2017 14:30 Streefkerk – : – ZBC ’97
16-12-2017 14:30 EBOH – : – Groote Lindt
16-12-2017 15:00 De Zwerver – : – De Alblas
16-12-2017 15:00 IFC – : – Ameide

WD 13 27-01-2018 14:30 Leerdam Sp – : – Alblasserdam
27-01-2018 14:30 Schelluinen – : – Streefkerk
27-01-2018 14:30 Groote Lindt – : – DFC
27-01-2018 14:30 ZBC ’97 – : – De Zwerver
27-01-2018 14:30 EBOH – : – IFC
27-01-2018 15:00 De Alblas – : – Vuren
27-01-2018 15:00 Asperen – : – Ameide

WD 14 03-02-2018 14:30 Streefkerk – : – Groote Lindt
03-02-2018 14:30 DFC – : – IFC
03-02-2018 14:30 Vuren – : – ZBC ’97
03-02-2018 14:30 Alblasserdam – : – EBOH
03-02-2018 15:00 Ameide – : – De Alblas
03-02-2018 15:00 De Zwerver – : – Schelluinen
03-02-2018 15:00 Asperen – : – Leerdam Sp

WD 15 24-02-2018 14:30 Schelluinen – : – Asperen
24-02-2018 14:30 ZBC ’97 – : – De Zwerver
24-02-2018 14:30 Leerdam Sp – : – Ameide
24-02-2018 14:30 DFC – : – Streefkerk
24-02-2018 14:30 Groote Lindt – : – Vuren
24-02-2018 15:00 IFC – : – Alblasserdam

WD 16 03-03-2018 14:30 Alblasserdam – : – DFC
03-03-2018 14:30 Streefkerk – : – EBOH
03-03-2018 14:30 Vuren – : – IFC
03-03-2018 15:00 Asperen – : – ZBC ’97
03-03-2018 15:00 De Alblas – : – Leerdam Sp
03-03-2018 15:00 Ameide – : – Schelluinen
03-03-2018 15:00 De Zwerver – : – Groote Lindt

WD 17 10-03-2018 14:30 Leerdam Sp – : – ZBC ’97
10-03-2018 14:30 Alblasserdam – : – Streefkerk
10-03-2018 14:30 Groote Lindt – : – Ameide
10-03-2018 14:30 Schelluinen – : – De Alblas
10-03-2018 14:30 DFC – : – De Zwerver
10-03-2018 14:30 EBOH – : – Vuren
10-03-2018 15:00 IFC – : – Asperen

WD 18 17-03-2018 14:30 Streefkerk – : – Leerdam Sp
17-03-2018 14:30 ZBC ’97 – : – Schelluinen
17-03-2018 14:30 Vuren – : – DFC
17-03-2018 15:00 Ameide – : – Alblasserdam
17-03-2018 15:00 De Zwerver – : – IFC
17-03-2018 15:00 Asperen – : – EBOH
17-03-2018 15:00 De Alblas – : – Groote Lindt

WD 19 24-03-2018 14:30 EBOH – : – De Alblas
24-03-2018 14:30 Alblasserdam – : – De Zwerver
24-03-2018 14:30 Leerdam Sp – : – Vuren
24-03-2018 14:30 Groote Lindt – : – Schelluinen
24-03-2018 14:30 Streefkerk – : – Asperen
24-03-2018 14:30 DFC – : – Ameide
24-03-2018 15:00 IFC – : – ZBC ’97

WD 20 31-03-2018 14:30 Vuren – : – Alblasserdam
31-03-2018 14:30 Schelluinen – : – Leerdam Sp
31-03-2018 14:30 ZBC ’97 – : – Groote Lindt
31-03-2018 15:00 De Alblas – : – IFC
31-03-2018 15:00 Ameide – : – EBOH
31-03-2018 15:00 De Zwerver – : – Streefkerk
31-03-2018 15:00 Asperen – : – DFC

WD 21 07-04-2018 14:30 ZBC ’97 – : – Ameide
07-04-2018 14:30 EBOH – : – DFC
07-04-2018 14:30 Leerdam Sp – : – De Zwerver
07-04-2018 14:30 Schelluinen – : – Vuren
07-04-2018 14:30 Groote Lindt – : – Alblasserdam
07-04-2018 15:00 IFC – : – Streefkerk
07-04-2018 15:00 De Alblas – : – Asperen

WD 22 14-04-2018 14:30 Streefkerk – : – Schelluinen
14-04-2018 14:30 DFC – : – Groote Lindt
14-04-2018 14:30 Vuren – : – De Alblas
14-04-2018 14:30 Alblasserdam – : – Leerdam Sp
14-04-2018 15:00 IFC – : – EBOH
14-04-2018 15:00 Ameide – : – Asperen
14-04-2018 15:00 De Zwerver – : – ZBC ’97

WD 23 21-04-2018 14:30 Schelluinen – : – EBOH
21-04-2018 14:30 ZBC ’97 – : – DFC
21-04-2018 14:30 Leerdam Sp – : – IFC
21-04-2018 14:30 Vuren – : – Streefkerk
21-04-2018 15:00 Ameide – : – De Zwerver
21-04-2018 15:00 Asperen – : – Groote Lindt
21-04-2018 15:00 De Alblas – : – Alblasserdam

WD 24 12-05-2018 14:30 Groote Lindt – : – Leerdam Sp
12-05-2018 14:30 DFC – : – De Alblas
12-05-2018 14:30 Streefkerk – : – Ameide
12-05-2018 14:30 Alblasserdam – : – Asperen
12-05-2018 14:30 EBOH – : – ZBC ’97
12-05-2018 15:00 De Zwerver – : – Vuren
12-05-2018 15:00 IFC – : – Schelluinen

WD 25 19-05-2018 14:30 Leerdam Sp – : – DFC
19-05-2018 14:30 ZBC ’97 – : – Streefkerk
19-05-2018 14:30 Groote Lindt – : – EBOH
19-05-2018 14:30 Schelluinen – : – Alblasserdam
19-05-2018 14:30 Ameide – : – IFC
19-05-2018 14:30 De Alblas – : – De Zwerver
19-05-2018 14:30 Asperen – : – Vuren

WD 26 26-05-2018 14:30 Streefkerk – : – De Alblas
26-05-2018 14:30 De Zwerver – : – Asperen
26-05-2018 14:30 IFC – : – Groote Lindt
26-05-2018 14:30 Vuren – : – Ameide
26-05-2018 14:30 EBOH – : – Leerdam Sp
26-05-2018 14:30 Alblasserdam – : – ZBC ’97
26-05-2018 14:30 DFC – : – Schelluinen

Meer weten?

De Alblas 1

Trainers / Coaches: Leo Dekker en Henk Stok Verzorger: Carry van der Meijden Spelers;